İade

1. mercurymakina.com dan satın almış olduğunuz ürün kusurlu ya da ayıplı değil ise değişim ve iade talep edilemez. 
2. mercurymakina.com fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı olarak anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmemektedir. 
3. Kullanım hatası veya ürün standartlarında var olmayan bir özellik için mercurymakina.com sorumlu tutulamaz, değişim ve iade talep edilemez. 
4. Kargonun taşınması esnasında oluşabilecek hasarlardan mercurymakina.com sorumlu değildir. 
5. Kargoya teslim edilmiş ürünler müşteri sorumluluğunda sevk edilir. Her türlü kargo ücreti ve hasarı alıcıya aittir.
6. Amacı dışında kullanılmış, deforme olmuş ürünlerin iadesi yoktur.
7. Kişiye özel üretimlerin kesinlikle iadesi yoktur.
8. Ürün açıklama bölümünde özel üretim ürünleri yazan ürünlerin iadesi yoktur.
9. İadeyi gerektiren şartların oluşması halinde, müşteri temsilcileri iade alamazlar. Ürün iade formu ve iade faturası ile teslim edilebilir. Fatura (iade faturası), yazar kasa fişi ile birlikte firmamızın satış yetkililerine başvurulması gerekmektedir. 
10. Ürün iadelerinin firmamız tarafından kabul edilmesi için kesinlikle iade formu doldurulması gerekmektedir. İade formunu info@mercurymakina.com dan temin edebilirsiniz.
11. İade edilecek ürünün alıcısı bir vergi mükellefi ise, alıcının, ürün iadesi için iade faturası kesmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iadenin yapılması mümkün değildir.
12. Ürün kontrol edildikten sonra, iade için gerekli şartlar sağlanıyorsa, ilgili bölüm tarafından ürünün değişimi veya muhasebe servisimiz tarafından  ödemenin iade işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz