Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Açılan "Ücretsiz Üyelik" sayfasında bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurulup daha sonraki adıma geçilir

Belirlediğiniz şifreyi ilgili alana girin. Bundan sonraki üye girişlerinizde, bu şifreyi ve e-postanızı girmeniz gerekecektir.

Üye girişleri e-posta ve şifre ile yapıldığından, e-posta adresinizi girmediğiniz taktirde, üyeliğiniz gerçekleşmeyecektir.

Sözleşmesini okudum, onaylıyorum." kutucuğunu işaretleyip, "Üyeliği Tamamla" butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

Üyelik Sözleşmesi

Şahinler aydınlatma gizlilik politikası, kişisel verilerin kullanım - işlenmesi ve tarafınıza ticari elektronik iletiler gönderilmesi için izin veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Belirtilen ifadeyi tıkladığınızda, içeriğini görebilirsiniz. Daha sonra, ticari elektronik ileti gönderilmesini istemediğiniz durumda, tarafınıza yollanan iletilerde belirtilen ilgili işlemi yapabilirsiniz. (Kanunen gönderilmesi mümkün/gereken iletiler devam eder.) Bu konudaki bilgilere, sayfanın sol tarafında yer alan menuden "Gizlilik Kuralları-Kişisel Veriler ve İletişimler"e tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

sahinleraydinlatma.com üyelik işlemleriniz sırasında herhangi bir hata mesajı almanız durumunda iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında Üyelik Bilgilendirmeleri-Sözleşmesi'ni (form-metin olarak) Üyelik Bilgileri'nde belirttiğiniz mail adresine göndereceğiz. Üyeye "özel" (taraf olarak bilgileri girilmiş) Sözleşme metni gibi bir metin Şirketimiz sistemlerinde ayrıca muhafaza edilmeyebilecektir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz